Product Code: MAJORSINE1000-130-1U
Majorsine Power Inverter 130Vdc 1000W
List of product options.
List of product options.
Picture Code Input Voltage VDC Output Voltage VAC Output Power Availability Qty Price
MAJORSINE500-130-1U
130VDC range
115VAC
500W
Online Availability
Availability: In stock
MAJORSINE1000-130-1U
130VDC range
115VAC
1000W
Online Availability
Availability: In stock
MAJORSINE2000-130-1U
130VDC range
115VAC
2000W
Your Browsing History
List of suggested products: Your Browsing History.
Majorsine Power Inverter 130Vdc 500W
Previous
Majorsine Utility Inverter 125VDC 2000VA